GYŐR: Sipos H. - Horváth E., Stefán, Tóth A., Gyökeres B. - Csonka B. (Víg V., 68.) - Ferencsik, Kopcsa R., Tell Zs., Csuti - Csörnyei Dóra. Edző: Siska Attila.

FTC: Mészáros E. - Kucsera, Rudán, Ménesi, Demeter - Szarvas A. (Megyes Á., 80. p.), Deli, Krenács, Szabó A. - Fábián D. (Gál A., 82. p.), Dörömbözi Cs. (Sütőné, 88. p.). Edző: Hevesi Tamás.

Gólszerző: Csuti, ill. Dörömbözi Cs (2).

Sárga lap: Ménesi.

Jó: Tóth A., ill. Dörömbözi Cs., Deli, Fábián D., Kucsera.

Siska Attila: - Gratulálok a Fradinak, a mérkőzésen végig a vendégek akarata érvényesült.

Hevesi Tamás: - Viharos időben, ragyogó mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A második félidőben kifejezetten jól teljesítettek a lányok.

PÉCSI VSK - VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY 1-4 (1-2)

Pécs, 200 néző. Vezette: Örsi

PVSK: Varga B. - Kelemen K., Pupos, Iván, Patocskai - Török K., Szűcs Á., Csaba O. (Beck, a szünetben), Hunyadi A. - Jáhn, Wágenhoffer. Edző: Csaba Ferenc

SZOMBATHELY: Papp E. (Szvorda, 62. p.) - Kovács E., Tálosi, Szórádi (Marsai, 58. p.), Borbély - Rácz Zs. (Szuh, 62. p.), Horváth N. (Fenyvesi, a szünetben), Megyeri, Várkonyi O. - Papp D., Tóth G. Edző: Markó Edina

Gólszerző: Wágenhoffer, ill. Tálosi (2), Tóth G., Borbély.

Jó: Wágenhoffer, Szűcs Á., Patocskai, ill. Tálosi, Rácz Zs., Tóth G.

Csaba Ferenc: - Az első félidei játékunkkal sikerült meglepnünk a Szombathely. A szünet után azonban a bajnokesélyes felénk kerekedett és megérdemelt győzelmet aratott.

Markó Edina: - A külső körülmények megnehezítették a dolgokat. Nehezen lendültünk játékba, de ezúttal ennyi is elég volt a győzelemhez.

OLIMPIA NFK-NAGYTÉTÉNY - 1. FC FEMINA '93 0-4 (0-4)

Angeli u., 100 néző. Vezette: Fazekas H.

OLIMPIA: Majnik - Ferbert, Kovács Zs., Gleich, Dudás - Damak, Gáspár É., Nagy B. (Surányi, 80. p.), Németh B. (Halász R., a szünetben) - Kovács Sz., Staar. Edző: Korcsogh Orsolya.

FEMINA: Kövesi - Kanta (Szekér, a szünetben), Gáspár C., Szeitl, Pincze - Jakab R., Benkő, Smuczer, Krisztin - Pádár, Sümegi. Edző: Kiss László.

Gólszerző: Sümegi (2), Jakab R., Pádár (11-esből).

Jó: Kovács Zs., Kovács Sz., ill. Gáspár C., Pincze, Jakab R., Smuczer

Korcsogh Orsolya: - Végre volt tartása a csapatnak, és ha néhány játékosunk több áldozatot tudna hozni a csapatért és a futballért, akkor jobbnan tudnánk előrehaladni.

Kiss László: - Az első félidőben sikerült gólhelyzeteink felét kihasználni, míg a második játékrészben nulla százalékot teljesítettünk. Örülök, hogy az Olimpia már nem megilletődötten játszik az NB I-ben.

ÚJPESTI TE - MTK HUNGÁRIA FC 1-1 (0-1)

Megyeri út, 150 néző. Vezette: Kömpf Gy.

ÚJPEST: Szőcs R. - Külüs, Békefi, Wikidál - Kakuk, Gyökeres - Szabó Sz., Bura, Trencsányi, Deák (Szlávi, 70. p.) - Gálik (Hajdú, 61. p.). Edző: Farkas László.

MTK: Rothmeisel - Garamvölgyi (Heszberger, 85. p.), Szabó I., Méry, Brunda - Jakabfi, Belső, Radics, Szabó Zs. - Schumi D. (Endrődi, 60. p.), Schumi M. (Tollár, 75. p.). Edző: Turtóczki Sándor.

Gólszerző: Szabó Sz., ill. Radics.

Sárga lap: Békefi, ill. Schumi D., Garamvölgyi.

Jó: Békefi, Külüs, Wikidál, Bura, ill. Jakabfi, Radics, Szabó Zs., Szabó I.

Farkas László: - Le a kalappal csapatom előtt. Végig partiban voltunk az MTK-val, s amit párszor elvett a sors, azt a kilencvenedik percben visszaadta.

Turtóczki Sándor: - Szezononként egyszer figyelmen kívül hagyjuk a labdarúgás törvényszerűségeit, és a kihagyott helyzetek az utolsó percben pontvesztéshez vezettek.

A bajnokság tabellája és a teljes góllövőlista megtalálható honlapunkon!

Női NB II

8. FORDULÓ

Az elmaradt Csepel FC - Pécsi MFC mérkőzés 3 pontját 3-0-s gólkülönbséggel a vendégek javára igazolták.

9. FORDULÓ

Budapest Honvéd - Csepel FC 0-0

Pécsi MFC - Fészek Csempebolt 5-1 (1-1). Gólszerző: Molnár B. (2), Nagy L. (2), Bálint B., ill. Varga Sz.

Gyulai Amazonok - Szegedi AK Amazonok 0-2 (0-1). Gólszerző: Gedei N., Vékes V.

Nagykutas-Filinger Trans - XII. Ker. Hegyvidék 0-3 (0-0). Gólszerző: Kiss K. (2), Guitprecht V. (öngól)

Nyíregyháza Spartacus - Ferro Öntöde-Nyíregyháza 0-5 (0-2). Gólszerző: Rákóczi I. (2), Fedor I., Kocsa Zs., Bölömi I.

Győri Dózsa SE - FC Váti-Sopron 5-0 (2-0). Gólszerző: Finta O. (2), Pintér É. (2), Szalkai R.

Szuperinfó-Veszprém - Bonyhád-Völgység NSE 1-1 (1-0). Gólszerző: Zágor B., ill. Horváth K.

Agrospeciál-Pálhalma - Somogyjád 1-3 (1-1). Gólszerző: Magyar H., ill. Farkas H., Móring Zs., Urbán M.

Női Futsal NB I

4. FORDULÓ

Gold-Color Miskolci Vénusz - Bihari Női Futball Klub 7-5 (1-3)

Miskolc, Zrínyi Gimnázium. Vezette: Pápai Z., Nagy R.

MISKOLC: Holba V. - Molnár R., Balovics R., Kovács A., Csepregi G. Cserék: Szőke Zs., Dapsy E., Lengyel Zs., Végh E., Katona B. Játékos-edző: Kovács Alíz.

BERETTYÓÚJFALU: Pozsgai M. - Radics Á., Nagy B., Tóth T., Lovász K. Cserék: Hajós Cs., Ugrai Cs., Füredi A., Góz É. Edző: Pallai Gábor.

Gólszerző: Csepregi G. (3), Molnár R. (2), Kovács A., Balovics R., ill. Nagy B. (3) Ugrai Cs. (2).

Sárga lap: Kovács A., ill. Füredi A.

Jó: Csepregi G., Kovács A., Balovics R., Molnár R., ill. Pozsgai M., Nagy B.

Juhász Viktor, a Miskolc elnöke: - Ismét adtunk egy félidőnyi ellenfelünknek, de a szünet után sikerült megfordítanunk a meccset.

Fürdei Andrea, a Berettyóújfalu játékosa: - Négy-egyes vezetésünk után fejben buktuk el a meccset. Egy könnyen nyerhető meccset veszítettünk el így.

Hungaro-Kábel-Kia Újpest-Gödöllő - Univerzum 4-10 (1-6)

Gödöllő. Vezette: Perepatics L., Márton Zs.

GÖDÖLLŐ: Sipos H. - Judik B., Belkó É., Baják V., Vella O. Cserék: Szabó I., Laczkovszki Á., Bogdán É., Galvács R., Maglódi R., Klacsán M. Edző: B. Nagy Zoltán.

UNIVERZUM: Almási É. - Főfai T., Smuczer A., Szekér A., Ferenczi A. Cserék: Oláh E., Ganczer H., Kovacseva, Körmöczi I. Edző: Lévay Andrea.

Gólszerző: Baják V. (2), Bogdán É., Vella O., ill. Ganczer H. (4), Szekér A. (2), Kovacseva (2), Ferenczi A., Smuczer A.

Sárga lap: Szabó I., Maglódi, ill. Főfai T.

Kiállítva: Almási É. (23. p.)

Jó: Sipos H., Baják V., Bogdán É., ill. Szekér A., Smuczer A., Ganczer H.

B. Nagy Zoltán: - Nézzük a pozitívumokat! A szezonban eddig a legtöbb gólt tőlünk kapta az Univerzum, amely a legkevesebb találatát éppen ellenünk szerezte. Alakuló csapatunk csupán megnehezíteni tudta az egyik bajnokesélyes dolgát. Jó színvonalú mérkőzésen több helyzetet is kihasználatlanul hagytunk, s bár a vendégek megérdemelt győzelmet arattak, a játék képe alapján a gólkülönbség túlzott. Gratulálok Tóth Ferencnek és csapatának az újabb sikerhez!

Tóth Ferenc, az Univerzum elnöke: - A gödöllői pálya felén sötétség honolt, amely méltatlan egy ilyen szintű mérkőzéshez. Úgy tűnik, ez megzavarhatta az asszistenst is, mert hét-egyes vezetésünk után röpke nyolc perc alatt ítélt két hatméterest, kiállította a kapusunkat, összefújt hat hibát és megítélt jó néhány szabadrúgást ellenünk, mindezzel nem tudta döntően befolyásolni magabiztos győzelmünket, s ez a csapat erősségét mutatja, amelyhez gratulálok. Meg kell jegyezzem, ellenfelünk rendkívül sportszerűen viselkedett az egész mérkőzés folyamán.

Tolna-Mözs - Salgótarjáni Vadmacskák 19-2 (7-1)

Tolna. Vezette: Álló T., Vincze I.

TOLNA: Malik K. - Hodován E., Varga A., Hepp A., Simon B. Cserék: Kovács A., Mecseki Á., Radó Sz., Klézli Sz., Blesz N. Edző: Wiesner József.

SALGÓTARJÁN: Rusz B. - Bércesi E., Schneiker L., Várnai M., Hrecska V. Cserék: Lehoczki A., Homoki A., Komáromi L., Farkas D., Bogár N. Edző: Hornyák János.

Gólszerző: Hodován E. (4), Simon B. (4), Varga A. (4), Kovács A. (3), Radó Sz. (3), Hepp A., ill. Várnai M. (2)

Sárga lap: Hepp A.

Jó: Kovács, Varga, Radó, ill. Várnai M.

Wiesner József: - Egységes csapatjátékot nyújtva, magabiztos győzelmet arattunk egy sportszerű ellenféllel szemben. Külön öröm számomra, hogy mindenki kivette a maga részét a győzelemből.

Hornyák János: - Magas szintű játékvezetés mellett a tolnai csapat kimagasló játékkal, szebbnél-szebb gólokkal aratott megérdemelt győzelmet, amelyhez mi csak asszisztálni tudtunk. Gratulálok a sportszerű hazaiaknak!

Szentesi FSC - Skorpió SE-Salgótarján 2-2 (2-2)

Szentes. Vezette: Fülöp Z., Kucsora A.

SZENTES: Magyar M. - Csonka Sz., Milovanovics L., Baksa K., Béres E. Cserék: Bacsa A., Kiss Á., Szabó N., Bali C., Durkó Z. Edző: Tóth Antal.

SKORPIÓ: Vargáné - Tóth F., Gáspár M., Farkas Zs., Tóth E. Cserék: Szklenár K., Gál V. Sz., Pásztorné, Kontra N., Szedlák A., Kiss A. Edző: Pusnik Zoltán.

Gólszerző: Csonka Sz., Szabó N., ill. Tóth E., Farkas Zs.

Sárga lap: Gáspár M.

Jó: Magyar M., Durkó Z., Béres E., ill. Vargáné (a mezőny legjobbja), Gáspár M., Tóth F.

Tóth Antal: - Két egyforma erőt képviselő csapat küzdelme volt. Igazságos pontosztozkodás született.

Pusnik Zoltán: - Egyenlő erők küzdelmében igazságos végeredmény született. Mindkét csapat sok helyzetet hagyott kihasználatlanul.

Forrás: B. Nagy Zoltán

Bölcsességek

A foci alázat és tisztelet.....alázat a játék iránt, és tisztelet az ellenfél iránt!

"A sport arra tanít, hogy becsületesen győzzünk, vagy emelt fővel veszítsünk! A sport tehát mindenre megtanít!"

Az életben az jó játékos, aki a rossz leosztást is jól játsza meg!

Viccek :)

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre